Charytatywnie po raz trzeci dla Mateuszka w Przeworsku!

Trzecia edycja charytatywnego koncertu Razem dla Mateuszka już w ten weekend w Przeworsku. Nie zabraknie licytacji, urodzinowych prezentów i oczywiście – koncertów gwiazd hip-hopu.

Kibice przeworskiego Orła od września 2015 roku wspierają rodzinę państwa Pieniążków z Maćkówki koło Przeworska. Szczególnie pomagają najmłodszemu członkowi rodziny, 3-letnimu Mateuszkowi. 

Mateuszek Pieniążek urodził się 26 listopada 2014 r. z zespołem Downa oraz wadą wrodzoną serca. Ma przy tym wiotkość krtani i mięśni, niedoczynność tarczycy i cierpi na opóźnienie psychoruchowe. Jest pod opieką poradni kardiologicznej, endokrynologicznej, genetycznej i laryngologicznej.

W trzeciej edycji koncertu hip hop na scenie zobaczymy młodych artystów z naszego regionu tj: SUCHY, BARTEK OFICJALNIE, KACZOR BRS, ARAB, BOBEK BZR, NSH RZESZÓW, a gwiazdą wieczoru będzie duet ARCZI SZAJKA & BONUS RPK. W czasie konceru pojawi isę także okolicznościowa oprawa urodzinowa.

Bilety do kupienia w przedsprzedaży znajdziecie w Przeworsku w Restauracji Terapia, natomiast w Przemyślu w Street Shop BZR w cenie 15 złotych. Jeżeli chcecie kupić bilety, a nie bywacie na co dzień w tych miastach – napiszcie do nas: redakcja@mlodzi.rzeszow.pl. W dniu koncertu koszt biletów to 20 złotych.

Zapraszamy już 2 grudnia o godz. 19.00 do Restauracji Terapia w Przeworsku. Wesprzyj koncert i pomóż – Razem dla Mateuszka!

Głównym organizatorem wydarzenia jest Komitet Społeczny Ludzie Dobrego Serca łączący młodzież z Przeworska oraz Przemyśla w celach charytatywnych dla potrzebujących, a patronat honorowy nad koncertem objął Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMój Rzeszów taki piękny! Plebiscyt – Miasto Roku 2017!
Następny artykułChoinki od Millenium Hall!
Agnieszka Maciuła
Pasjonatka dobrej muzyki, wyjątkowych artystów i domowego zoo. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię. Służbowo można ją spotkać także przez Centrum Dietetyczne Algorytm www.CentrumAlgorytm.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o