Dziesięciolecie Filharmonii Dowcipu i wyjątkowy koncert! [KONKURS]

Dziesięć lat Filharmonii Dowcipu w Filharmonii Podkarpackiej. Już 3 grudnia na scenie zobaczymy hitowe skecze muzyczne i zupełnie nowe, wciąż czekające na swoją premierę. Mamy dla Was bilety!

Które ze 140 skeczy muzycznych zobaczymy? Jakie nowości pojawią się na scenie? Nie wiemy tego i pewnie nie będziemy wiedzieli do pierwszego gongu. Prawdopodobnie jak zwykle twórców poniesie instynkt, który podpowie: „musimy zagrać taki dwugodzinny spektakl, żeby naszej publiczności nie zaczęły uwierać fotele, a owacje na stojąco, nie były spowodowane chęcią wyprostowania nóg i pretekstem do ucieczki w kierunku szatni”.

Organizatorzy zapewniają, że koncerty 10-lecia muszą być takie same jak wszystkie prawie pięćset poprzednich widowisk. Energetyczne, pełne zwrotów akcji, ze świetną muzyką, seksowną orkiestrą, cynicznym pianistą, żartami „tu i teraz”, lewitującym dyrygentem i masą pozytywnej energii.

W czasie koncertu pojawi się także nowy cykl „Pamiątki z wakacji”, oraz powrót do muzyki latynoskiej, a wszystko po to, żeby udowodnić, że cała muzyka światowa powstała dzięki nam Polakom, a zwłaszcza jednemu z nich… wiadomo dzięki któremu.

Czekają więc na nas dwie godziny hitów, kitów, mitów i godnej obrony rubieży polskiej myśli muzycznej nie-„ na kolanach”, ale… na krzesełkach filharmonicznych.

Zabierzcie ze sobą swoje nastoletnie dzieci. Niech zobaczą na własne oczy, że muzyką można się bawić. Kiedyś pewien nastolatek powiedział po spektaklu

Nauczyłem się więcej w trakcie tych dwóch godzin, niż w ciągu czterech lat w szkole muzycznej”

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

03.12.2017, godzina 16:00 i 19:00

Bilety:

Bilety można także kupić online:

Z okazji koncertu mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Szczegóły na https://www.facebook.com/MlodziRzeszowPl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkanie z Mikołajem w Rzeszowie!
Następny artykułKibice i raperzy zagrali charytatywnie dla Mateuszka!
Agnieszka Maciuła
Pasjonatka dobrej muzyki, wyjątkowych artystów i domowego zoo. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię. Służbowo można ją spotkać także przez Centrum Dietetyczne Algorytm www.CentrumAlgorytm.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o