Festiwal „Piosenka w Meloniku” już w lutym. Wystąpią Szpak i Janowski!

W dniach 8–10 lutego 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się 8 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. Przed nami występy finalistów i recitale Michała Szpaka i Roberta Janowskiego.

Tegoroczna edycja „Piosenki w Meloniku” jest drugą o zasięgu ogólnopolskim oraz pierwszą organizowaną w formule trzydniowej. W ramach Festiwalu, 8 lutego 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina zorganizowane zostaną warsztaty wokalne z ROBERTEM JANOWSKIM, w których wezmą udział zakwalifikowani do Finału wokaliści z całej Polski.

Dzień później, 9 lutego 2018 roku, o godzinie 11:00 w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpocznie się Finał 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Przed publicznością zaprezentują się wyłonieni w drodze eliminacji Finaliści, których sceniczne występy oceni profesjonalne Jury w składzie: ROBERT JANOWSKI, MICHAŁ SZPAK i BOŻENA STASIOWSKA-CHROBAK. Jurorzy wyłonią zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych oraz zdobywcę Grand Prix, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł. Wstęp na konkursowe przesłuchania jest bezpłatny.

Trzeci dzień Festiwalu to Koncert Galowy, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. W programie wydarzenia znajdą się recitale MICHAŁA SZPAKA i ROBERTA JANOWSKIEGO, jak również występy nagrodzonych podczas Finału Laureatów. Bilety na Koncert Galowy w cenie 50 zł będą dostępne do nabycia w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury (ul. Staromiejska 43a) oraz internetowo na stronach: www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl. Sprzedaż biletów trwa od 17 stycznia.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy są dostępne na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o