Happy Jump – największy Park Trampolin w Rzeszowie!

Lubicie aktywnie spędzać czas? Lubicie fikołki i uczucie stanu nieważkości? Mamy dla Was super propozycję, która zaciekawi nie tylko młodych!

Happy Jump to nowoczesny i pierwszy w Południowo – Wschodniej Polsce Park Trampolin. Zestaw 26 trampolin wraz z ogromnym basenem piankowym pozwala na przeżycie niezapomnianych emocji i bezcennych wrażeń.

Początkujący w bezpieczny, prosty i miękki sposób mogą nauczyć się podstaw akrobatyki (np. salta), a osoby zaawansowane – mogą bezpiecznie korzystać z trampolinowych ścian bocznych i ścieżki akrobatycznej.

Poprzez skakanie na trampolinach redukuje się stres i wydziela się hormon szczęścia, poprawia się koordynacja ruchowa i równowaga a poprzez świetną zabawę można zgubić zbędne kilogramy (nawet 1000kcal w godzinę!).

Naszym celem jest sprawienie państwu czystej radość pochodzącej ze skakania na trampolinach i lotów do basenu piankowego. Doświadcz niesamowitego uczucia lekkości, wysokiego wyskoku i miękkiego lądowania w basenie wypełnionym 5 500 kostkami piankowymi!! Jesteśmy poszukiwaczami wrażeń i ludźmi którzy wierzą, że skakanie jest wolnością!

Świetna zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych- brak ograniczeń wiekowych!! uwolnij stres, poczuj się lekko i co najważniejsze SKOCZ PO ZDROWIE do Parku Trampolin Happy Jump!!

Adres parku:
Happy Jump
Rzeszów, ul. Torowa 2
tel. 698-739-228www.happyjump.com.pl
CSC_0043.JPGDSC_0024.JPGDSC_0027.JPGDSC_0037.JPGDSC_0066.JPGDSC_0077.JPGDSC_0093.JPGDSC_0103.JPGDSC_0715.JPG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o