Podróż do bajkowej krainy, czyli Nadziani Nadzieją 2017 [FOTO]

„Drzewo życia, czyli podróż do bajkowej krainy”, pod taką nazwą odbył się tegoroczny koncert charytatywny Nadziani Nadzieją, który miał miejsce 30 maja w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

To już piąta, jubileuszowa edycja, koncertu organizowanego przez ludzi o sercach wrażliwych, przy współpracy z Samorządem Studentów Wydziału Pedagogicznego i Muzyki UR oraz wolontariuszy fundacji ISKIERKA, na rzecz osób zmagających się z chorobą nowotworową. Podczas koncertu na scenie zaprezentowali się m.in. Szkoła Tańca Sportowego AKSEL, Grupa teatralna z Kozłówka, sens-Dance Akademia Tańca Jazzowego, studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego i wielu innych artystów. Oprócz występu wielu wspaniałych osób, podczas przerwy miała miejsce również loteria fantowa oraz kiermasz.

Wszystkie datki zebrane podczas tego wieczoru zostały przekazane na rzecz osób z chorobą nowotworową ze społeczności akademickiej oraz na rzecz podopiecznych fundacji ISKIERKA. Warto wspomnieć, że było to możliwe dzięki wsparciu wielu życzliwych osób, władz UR, sponsorów, artystów, wolontariuszy, a przede wszystkim obecnych gości, którzy chętnie wsparli tę inicjatywę.

Tekst: Marzena Baran

Portal informacyjny MŁODZI.rzeszow.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Zdjęcia: Bartłomiej Ziomek

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar