7 C
Rzeszów
wtorek, Październik 16, 2018

Redaktor naczelna

Agnieszka Maciuła
Pasjonatka dobrej muzyki, wyjątkowych artystów i domowego zoo. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię. Służbowo można ją spotkać także przez Centrum Dietetyczne Algorytm www.CentrumAlgorytm.pl

Kierownik projektu

Bartłomiej Ziomek
Uwielbia dobrą muzykę i szybkie samochody. Z wykształcenia grafik komputerowy i webmaster. Z pracą redaktora miał dotychczas mało wspólnego, ale nadrabia to w tej chwili.

Menadżer informacji

Mariola Bożek
Mama, żona, miłośniczka filologii polskiej:)

Redaktor

Sandra Wojnarowicz
W pełni świadoma swojego wyboru- studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Świat ciągle potrafi mnie zaskoczyć, ludzie zadziwić, a miejsca zainspirować!

Redaktor

Konrad Nanaszko
Miły, uprzejmy, Otwarty na ludzi , radosny, dowcipny student WSPiA. Moje doświadczenie redaktorskie jest na poziomie 0. Ale jestem tutaj po to żeby się nauczyć i pokazać, że każdy może - wystarczą chęci :)

Redaktor

Karina Miśtak
Skończyła studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Uwielbia koncerty i inne wydarzenia kulturalne, w których stara się brać czynny udział.

Redaktor

Maciej Pałac
Gastronomia/Technologia/ i co mi pod klawiaturę wpadnie.

Redaktor

Jacek Wojdyło
Pracownik korpo, pisanie to dla mnie odskocznia od codzienności.

Redaktor

Alicja Trzyna
Osoba o wielu pasjach i zainteresowaniach. Miłośniczka zwierząt, sztuki, gier planszowych oraz tańca. Ogromna ciekawość do świata pozwala jej realizować podróżnicze przygody i podejmować się nowych wyzwań. Dziennikarska pasja pozwala jej kreatywnie się rozwijać.

Chcesz dołączyć do Naszej redakcji? Sprawdź szczegóły…