Reggae granie po raz trzeci nad Wisłokiem! [FOTO i 360]

Ile grillów rozpalono? Ile procentów wypito? A może ile koszulek rozdano? Tego nie wiemy. Z całą pewnością jednak w czasie Reggae Nad Wisłokiem dopisała nie tylko pogoda!

Tradycyjnie, impreza rozpoczęła się już wcześnie popołudniu od świetnej zabawy dla całej rodziny. Były trampoliny, zjeżdżalnie i kule wodne, a ten, kto chciał po prostu wykorzystać przestrzeń na jazdę na rowerze czy deskorolce – miał do dyspozycji całe Bulwary!

Z biegiem dnia pod sceną rytmy reagge zaczęły gromadzić tych najbardziej spragnionych festiwalowej muzyki. Największa widownie zgromadziła gwiazda wieczoru – Vavamuffin. Rzeszowski Dom Kultury zadbał jednak o to, aby muzyka reggae towarzyszyła nam przez całe popołudnie. Wystąpili: Radikal Guru Live Dub feat. Radikal Horns & Dark Angel aka Mowty Mahlyka, dreadsquad feat. Kasia Malenda oraz Boleo & Inity Sounds Riddim Band.

Poniżej relacja foto, aby utrwalić w Waszej pamięci te wspomnienia. Już teraz mówimy – do zobaczenia za rok!

Zdjęcia: Bartłomiej Ziomek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRadio RMF FM w Dzień Dziecka pomoże klinice w Rzeszowie
Następny artykułZadymiło się dzisiaj nad stadionem Resovii! [FOTO]
Agnieszka Maciuła

Pasjonatka dobrej muzyki i wyjątkowych artystów. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię.
Uwielbiam zwierzęta i kocham sport, a przez to wszystko dzień zawsze jest zbyt krótki, chociaż… chyba przestało mi to już przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar