Rzeszów na podium w plebiscycie „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”

Rzeszów zajął trzecie miejsce w plebiscycie „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” wspieranym przez HRS. Decyzją Internautów, obok zwycięskiego Jaworzna i drugiego Wałbrzycha, Rzeszów znalazł się w czołówce plebiscytu.

To już druga edycja plebiscytu „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”. Głosować można było na 26 miast od 90 000 do 190 000 mieszkańców. Rzeszów otrzymał 8779 głosów. Mieszkańcy miasta – i nie tylko – pokazali, co znaczy wsparcie i miłość do ukochanego miasta.

Głosujący podkreślili, że Rzeszów jest miastem sprzyjającym rozwojowi, nowoczesnym, atrakcyjnym i mającym wiele do zaoferowania. W tym roku na wszystkie miasta oddano ponad 85 000 głosów. Rzeszów otrzyma w nagrodę statuetkę oraz dyplom. W pierwszej edycji plebiscytu tytuł „Miasta Roku 2016” trafił do Słupska, a na podium znalazły się Grudziądz (2. miejsce) i Zamość (3. miejsce).

Wyniki plebiscytu Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017 można sprawdzić na stronie: www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017. Zachęcamy do głosowania także w kolejnych edycjach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚwiąteczne Miasteczko powraca na Rzeszowski Rynek!
Następny artykułChoinki pod choinkę od RMF FM w Rzeszowie! [FOTO]
Agnieszka Maciuła

Pasjonatka dobrej muzyki i wyjątkowych artystów. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię.
Uwielbiam zwierzęta i kocham sport, a przez to wszystko dzień zawsze jest zbyt krótki, chociaż… chyba przestało mi to już przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar