Świąteczne Wędrowanie przez kolędy i pastorałki w WDK!

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie serdecznie zapraszają na widowisko świąteczne pt. „ŚWIĄTECZNE WĘDROWANIE”.

Koncerty kolęd w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej goszczą w Rzeszowie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od ponad 15 lat. Każdego roku widowisko przybiera inną formę, dzięki temu każdy widz ma pewność, że nie pójdzie dwa razy na to samo wydarzenie. W tegorocznej edycji wystąpią zarówno laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz programów telewizyjnych, ale również najmłodsze dzieci i debiutanci, dla których udział w tym wydarzeniu będzie wielkim przeżyciem i pierwszą okazją do występu przed dużą publicznością.

Koncert „ŚWIĄTECZNE WĘDROWANIE” odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w dniu 21 stycznia 2018 r. (niedziela) o godzinie 17:00.

Podczas koncertu wysłuchać będzie można kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów i Grup Artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, solistów Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie oraz solistów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie pod kierunkiem Anny Czenczek, a akompaniował będzie im zespołu MANITOU w składzie:

Andrzej Paśkiewicz – leader, gitara akustyczna
Jerzy Czeluśniak – bas
Witold Solarski – bas
Jacek Augustyn Pacześniak – perkusja
Jacek Chrobak – akordeon

Scenariusz – Anna Czenczek
Opieka artystyczna, opracowanie i przygotowanie wokalne – Anna Czenczek
Ruch sceniczny – Karolina Majdan, Sybilla Kowalik, Alicja Lackowska
Konsultacje aktorskie – Jerzy Dowgiałło
Opracowanie instrumentalne – Andrzej Paśkiewicz
Kierownictwo artystyczne -.Anna Czenczek
Scenografia – Krystyna Czeluśniak
Fryzury – Bartek Ligęza
Make-up – Kinga Bednarz

Przypominamy, że wejście na koncert jest możliwe tylko z zaproszeniami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o