Bacówka Radawa & SPA**** – pierwszy czterogwiazdkowy Hotel dla dzieci w Polsce!

Początkiem sierpnia obiekt Bacówka Radawa & SPA został skategoryzowany jako Hotel czterogwiazdkowy. Obiekt z Radawy został wyróżniony wśród wszystkich Hoteli Południowej Polski – jako jedyny Luxury Hotel dostosowany do wypoczynku rodzin z dziećmi.

Każdy szczegół w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** został przemyślany tak, aby zadbać o ODCZUCIA całej rodziny. Obiekt powstał w 2016 roku z pasji i miłości do malowniczej miejscowości Radawa.  W 2017 roku Hotel Bacówka Radawa & SPA**** został skategoryzowany jako Hotel czterogwiazdkowy – jest to potwierdzenie naszych starań by oferować usługi hotelarskie dla całej rodziny na najwyższym poziomie.

W ofercie mamy nowoczesne, przestronne apartamenty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów z dziećmi. Maluchy będą cieszyć się „strefą dla dziecka” w pokoju rodzinnym – z dwupiętrowym łóżkiem, biurkiem oraz z odtwarzaczem DVD, który jest dostępny w każdym pokoju.

Bacówka Radawa & SPA**** – miejsce, gdzie każde dziecko jest VIP`em!

Do dyspozycji najmłodszych gości wiele atrakcji, zajęć edukacyjnych, placów zabaw, basenów, a także wyjątkowe KIDS SPA, gdzie Twoje dziecko może się odprężyć i zakosztować luksusu.  Żeby każdy poczuł się jak w prawdziwej Bacówce zadbaliśmy o własną Baranią Zagrodę, gdzie najmłodsi Gości mogą z bliska podziwiać i karmić owieczki.  Żeby dodać energii na aktywny wypoczynek każde dziecko otrzyma kreatywne dziecięce menu w kształcie tabletu, zdrowo i kolorowo – wszystko podane w specjalnych, dziecięcych bufetach i naczyniach.

Nasza najważniejsza zasada – dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają!

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** posiada mnóstwo atrakcji zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Jako, że dzieci są traktowane priorytetowo, Hotel zapewnia im profesjonalną opiekę animatorów, którzy zapełnią cały dzień dziecka kreatywnymi zabawami. Ponadto, codziennie dla naszych małych gości jest do dyspozycji Kids Concierge, który spełnia dosłownie wszystkie ich prośby. Tak profesjonalna kadra jest gwarancją dla rodziców czasu „wolnego”, dzięki czemu rodzice na wakacjach też wypoczywają, poświęcając czas na swoje potrzeby, przyjemności i uroki okolicy.

Bacówka Radawa & SPA**** – symbol luksusu i prestiżu.

Przez rok swojego istnienia obiekt został już wielokrotnie wyróżniony w Polsce. W 2017 roku właścicieli Hotelu Bacówka Radawa & SPA – Joanna i Paweł Preisner zostali wyróżnieni statuetką  „Lider regionu” oraz  „Człowiek Sukcesu” . W sierpniu 2017 roku obiekt został laureatem Romance TV Polska Award w kategorii Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce oraz został wyróżniony jako najbardziej optymistyczny Hotel w Polsce. Tak ważne nagrody i wyróżnienia świadczą o prężnie rozwijającym się miejscu, które oferuje najwyższą jakość i gwarantuje gościom luksus oraz odpoczynek na wysokim poziomie.

Rezerwuj pobyt już dzisiaj na www.bacowkaradawa.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o