blinkee.city świętuje pół miliona użytkowników!

Lider elektromobilności w Polsce przekroczył granicę 500 tys. klientów. Liczba korzystających z usług operatora potwierdza sukces startupu, który rozpoczął działalność na początku 2017 roku. To właśnie wtedy na ulice Warszawy wyjechały pierwsze skutery własnoręcznie zbudowane przez założycieli. Obecnie jednoślady blinkee.city dostępne są w 28 polskich miastach i 8 europejskich metropoliach.

 Oferta hulajnóg i skuterów na minuty zawładnęła motoryzacyjnymi sercami Polaków, którzy pokochali podróżowanie na ekologicznych pojazdach. Szybkie przemieszczanie się, przyjemność z jazdy i brak spalin – to główne powody, dla których je wybierają. Jednośladami jeżdżą głównie do pracy, na uczelnię, czy po prostu na spotkanie ze znajomymi.

 – Jesteśmy dumni z przekroczenia progu pół miliona użytkowników. Cieszy nas zaufanie mieszkańców polskich i europejskich miast, którzy codziennie wybierają nasze jednoślady. Dokładamy wszelkich starań, by obsługa pojazdów spełniała oczekiwania klientów, była bezpieczna i przynosiła przyjemność z jazdy. Jesteśmy blisko naszych użytkowników. Planując premiery w kolejnych miastach, czy rozszerzenia istniejących już stref, w których można wypożyczyć jednoślady, bierzemy pod uwagę przede wszystkim sygnały płynące od naszych klientów. Dzięki temu tworzymy flotę odpowiadającą na realne potrzeby Polaków i Europejczyków – mówi Marcin Maliszewski, prezes blinkee.city.

Półmilionowa społeczność fanów elektrycznych jednośladów to wynik konsekwentnej ekspansji blinkee.city w Polsce i zagranicą. Firma stale powiększa swoją flotę i aktywnie działa m.in. na rzecz edukacji użytkowników oraz bezpieczeństwa na drogach. – Opracowany przez nas system pozwala na monitorowanie wszystkich naszych jednośladów, a co za tym idzie interwencję w przypadku, gdy któryś z nich pozostawiony jest przez wypożyczającego w niewłaściwy sposób. Edukujemy również naszych klientów w zakresie odpowiedzialnego i rozważnego przemieszczania się pojazdami elektrycznymi w przestrzeni miejskiej. Przykładem jest projekt „ekooltura jazdy”, który zrealizowaliśmy m.in. z ING i Miastem Katowice – dodaje Marcin Maliszewski.

Pięćset tysięcy użytkowników blinkee.city to potwierdzenie, że oferta eko pojazdów została doceniona przez szerokie grono klientów, a działania operatora aktywnie wspierają ideę budowania smart city i promują trend sharing economy w Polsce i Europie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments