Cykl spotkań dla kobiet i mężczyzn w Rzeszowie

Rzeszowski Dom Kultury filie Staroniwa, Krynicka oraz Zwięczyca zapraszają na czwartą edycję spotkań „Szpilką w Sedno” oraz spotkanie „Mężczyzna w Sedno”. Przygotowany cykl dla kobiet i mężczyzn to nie tylko ciekawe warsztaty, ale także okazja, by spędzić wspólnie czas, nawiązać nowe znajomości, wymieniać się doświadczeniami i nawzajem inspirować.

Wiosenny cykl otworzą 16 marca 2019 roku warsztaty makijażowe w Rzeszowskim Domu Kultury filia Zwięczyca przy ul. Beskidzkiej 6. Podczas warsztatów uczestniczki poznają podstawy makijażu, techniki i triki makijażowe oraz spróbują wykonać codzienny makijaż dla siebie. Na warsztaty należy przynieść kosmetyki i narzędzia, które wykorzystywane są przez uczestniczki na co dzień. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 zł.

Kolejne spotkanie dla kobiet dotyczyć będzie zdrowia i odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku
w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46. Celem spotkania będzie budowanie świadomości wśród kobiet na temat chorób ginekologicznych, a uczestniczki spotkania dowiedzą się o profilaktyce i leczeniu chorób kobiecych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Nowością w tym sezonie, będzie otwarte spotkanie dla mężczyzn „Mężczyzna w Sedno”, które odbędzie się 11 maja 2019 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Krynicka przy ul. Krynickiej 1.  Podczas spotkania mężczyźni będą mogli poznać zasady męskiej stylizacji oraz budowania wizerunku. Druga część spotkania będzie miała charakter warsztatu rozwojowego, a dotyczyć będzie zagadnień związanych z potrzebami i oczekiwaniami wobec mężczyzn we współczesnym świecie.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w spotkaniach i warsztatach dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments