Dostrzec Anioła – przedstawienie, kolędowanie i pomoc Domowi dla Dzieci [FOTO]

Please try entering https://graph.facebook.com/1100129533528961/photos?fields=source,link,name,images,album&limit=1000 into your URL bar and seeing if the page loads.

Dzięki chęci niesienia pomocy innym 27 grudnia w przeworskim MOK odbyło się Charytatywne Przedstawienie Świąteczne “Dostrzec Anioła”, które połączyło rozrywkę, śpiew i wsparcie na rzecz Domu dla Dzieci w Przeworsku.

Ponad 50 osób biorących udział w organizacji wydarzenia – młodzi aktorzy, diakonia muzyczna oraz orkiestra kameralna – zgromadziło pełną widownie Miejskiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie poprzedziły konkursy z nagrodami, a po spektaklu, który łączył współczesną opowieść o zwykłej rodzinie i mającą już dwa tysiące lat historię narodzenia Jezusa Chrystusa, zakończyło wspólne kolędowanie wraz z Diakonią Muzyczną.

Młodzież z miasta i okolic chcąc podzielić się swoimi talentami, prowadziła także zbiórkę dla Domu dla Dzieci w Przeworsku, który mimo intensywnych działań prowadzonych od początku powstania w 2017 roku, nadal potrzebuje wsparcia m.in. w wyposażeniu kuchni czy remoncie odgrzewania. W czasie zbiórki do puszek oraz internetowo, zebrano dotąd ponad 6 300 zł. Jeszcze do końca roku można wesprzeć akcję, wpłacając dowolną kwotę przez portal: pomagam.pl/przeworsk.

 

Zdjęcia: 2B4U Studio (www.2b4ustudio.pl)
Facebook API came back with a faulty result. You may be accessing an album you do not have permissions to access.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments