Dostrzec Anioła – przedstawienie, kolędowanie i pomoc Domowi dla Dzieci [FOTO]

OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dzięki chęci niesienia pomocy innym 27 grudnia w przeworskim MOK odbyło się Charytatywne Przedstawienie Świąteczne “Dostrzec Anioła”, które połączyło rozrywkę, śpiew i wsparcie na rzecz Domu dla Dzieci w Przeworsku.

Ponad 50 osób biorących udział w organizacji wydarzenia – młodzi aktorzy, diakonia muzyczna oraz orkiestra kameralna – zgromadziło pełną widownie Miejskiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie poprzedziły konkursy z nagrodami, a po spektaklu, który łączył współczesną opowieść o zwykłej rodzinie i mającą już dwa tysiące lat historię narodzenia Jezusa Chrystusa, zakończyło wspólne kolędowanie wraz z Diakonią Muzyczną.

Młodzież z miasta i okolic chcąc podzielić się swoimi talentami, prowadziła także zbiórkę dla Domu dla Dzieci w Przeworsku, który mimo intensywnych działań prowadzonych od początku powstania w 2017 roku, nadal potrzebuje wsparcia m.in. w wyposażeniu kuchni czy remoncie odgrzewania. W czasie zbiórki do puszek oraz internetowo, zebrano dotąd ponad 6 300 zł. Jeszcze do końca roku można wesprzeć akcję, wpłacając dowolną kwotę przez portal: pomagam.pl/przeworsk.

 

Zdjęcia: 2B4U Studio (www.2b4ustudio.pl)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o