Food Truck na słodko? Spróbujcie tego w Rzeszowie!

Już 10 maja  w Rzeszowie czeka na Was moc słodyczy. Marka Wawel przygotowała  pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Słodki Food Truck już w piątek w Rzeszowie!

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki.

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki.

Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku dopełni wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

Całość odbędzie się w najbliższy piątek, 10 maja, pod sklepem E. Leclerc na al. Tadeusza Rejtana 69, w godzinach od 10 do 17. 

Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką! Szczegóły na https://www.wawel.com.pl/waweltruck.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments