Jesienna edycja Targów Ślubnych w Rzeszowie

Pierwsza tego typu edycja Targów Ślubnych w Rzeszowie. MTR zaprasza już 20 października 2019 roku do G2A na XIV edycję WEDDING DAY!

Jesienna edycja targów potrwa tylko jeden dzień, ale organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji, pokazów mody ślubnej, konkursów z nagrodami i co najważniejsze – rabatów od wystawców.

Organizowane przez nas Targi Ślubne cieszą się bardzo dużą popularnością. W tym roku, w styczniu, w ciągu dwóch dni odwiedziło je ponad 10 tysięcy osób, które zapoznały się z ofertą ponad 160 firm z całego kraju.

mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała

Podczas XIV Targów Ślubnych WEDDING DAY swoją ofertę zaprezentują: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Będzie można obejrzeć samochody i limuzyny wynajmowane na śluby, zapoznać się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Będą zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży oraz wydawnictwa branżowe.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/596554704173154/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o