Maleo Reggae Rockers gwiazdą tegorocznego festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”!

Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” będzie miał już swoją piątą edycję, która odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 roku na Rzeszowskich Bulwarach, a jego gwiazdą będzie ikona polskiej sceny reggae – grupa Maleo Reggae Rockers.

Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” to przewodnia plenerowa impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która została wybrana przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w konkursie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Podczas dotychczasowych, czterech odsłon imprezy wielotysięczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo czołowych przedstawicieli polskiej i międzynarodowej sceny reggae, takich jak Mesajah, Ghetto Priest, Jamal, Vavamuffin, Dark Angel czy TABU. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w strefie dla dzieci Reggaeland oraz rodzinnej strefie Chillout.

Maleo Reggae Rockers to grupa założona w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka, znanego z zespołów Izrael, Armia czy Arka Noego. Grupa ma na koncie trzynaście wydanych płyt, dwie nominacje do Fryderyka, cztery występy na Przystanku Woodstock oraz setki zagranych koncertów.

Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/413292642566505/

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o