Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w RDK!

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza aktywne kobiety na drugą edycję Maratonu Fitness organizowanego z okazji Dnia Kobiet. Przed nami atrakcje sportowe i nie tylko.

Maraton Fitness odbędzie się w sobotę 10 marca 2018 roku w godzinach 11:00-15:00 w pięciu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

RDK od początku swojej działalności umożliwia mieszkańcom Rzeszowa korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych, jak na przykład: aerobik i pilates dla dorosłych, gimnastykę kręgosłupa i taniec terapeutyczny dla seniorów. Skorzystać można także z siłowni mieszczących się w trzech filiach: Biała, Przybyszówka i Staromieście.

Organizowany z okazji Dnia Kobiet Maraton Fitness jest czterogodzinnym ciągiem treningów, podczas którego wszystkie uczestniczki poznają przekrój i specyfikę każdego z proponowanych rodzajów zajęć. Wydarzenie odbędzie się w kilki filiach RDK:

  • Filia Country (ul. Herbowa 3): zumba, stepy, aerobik, show dance
  • Filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a): zumba, stretching, latino dance, yoga
  • Filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170): ACT – Aerobic Circut Training, stepy, FBW- Full Body Workout, zumba
  • Filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a): aerobik step, zumba, cross fit, trening siłowy z instruktorem personalnym
  • Filia Zalesie (ul. Wieniawskiego 84): HIIT- High Intensity Interval Training, FBW- Full Body Workout, belly dance, zumba

Regulamin, karta zgłoszenia oraz szczegółowy program Maratonu Fitness dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz na tablicach informacyjnych w placówkach. Dla wytrwałych, którzy przejdą Maraton Fitness przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments