Motoryzacyjno-muzyczne emocje tylko w G2A Arena! DaFreakz Meet’19 już 27-28 kwietnia

Muzyka, motoryzacja, taniec, klimat – to główne wyznaczniki nietuzinkowego wydarzenia, jakim jest DaFreakz Meet’19. Już w ostatni weekend kwietnia, czyli 27-28 po raz drugi w G2A Arena będzie można zobaczyć największą eskpozycję stuningowanych aut w regionie.

G2A Arena DaFreakz Meet‘19 to dwudniowe wydarzenie motoryzacyjne łączące tuning z koncertem na żywo, tańcem i wieloma innymi atrakcjami. Uczestnicy, właściciele zmodyfikowanych aut, fani motoryzacji i partnerzy otrzymają olbrzymiego motoryzacyjno-muzycznego kopa!

Moc nie tylko motoryzacyjnych atrakcji w G2A Arena

DaFreakz Meet‘19 to wydarzenie skierowane do szerokiego grona odbiorców, a zwłaszcza do wszystkich fanów motoryzacji, tańca i muzyki związanych z kulturą hip-hopową. Na imprezie wystąpi donGuralesko supportowany przez rzeszowskie, charyzmatyczne hip-hop’owe trio – DTX, IJON SBO, Kamska. Na specjalnej scenie hali wystawienniczej G2A Arena odbędzie się muzyczno-taneczne show. Zaprezentują się perełki tuningu z całego kraju, partnerzy wydarzenia przedstawią branżowe nowinki techniczne, a swoje nadzwyczajne umiejętności podczas breaking jam’u pokażą tancerze z Side by Side Crew. Na uczestników czeka też profesjonalny pokaz tańca w rytmach dancehall i twerk wykonany przez dziewczyny z Fresh Gyals Attitude. O odpowiedni muzyczny klimat podczas imprezy i afterparty zadba DJ Dobry Vibe, który podkręci jeszcze mocniej zmysły i wrażenia uczestników. Profesjonalna oprawa audio-wizualna, wzbogacona poprzez m.in. efekty dymne, animacje i filmy stworzy show światła i dźwięku, jakiego jeszcze nie spotkano na tego typu imprezach.

Nagrody dla najlepszych zmodyfikowanych aut

Na wystawców czekają wybory TOP’owych aut imprezy, które wybiorą sędziowie. Ponadto jeden z projektów motoryzacyjnych otrzyma specjalną nagrodę „People Choice” przyznawaną w wyniku głosowania publiczności. Konkursowi towarzyszyć będzie konkurencja – LIMBO. Wyłoni ona zwycięzców posiadających najniższe auto w czterech kategoriach: Japan Static, Japan Airride, Rest of the World Static i Rest of the World Airride. Ponadto właściciele zwycięskich pojazdów otrzymają nagrody przygotowane przez organizatorów i partnerów, w których puli znajdą się m.in. usługi i części tuningowe, kosmetyki, akcesoria oraz dyplomy.

Afterparty i DonGURALesko

Impreza ma charakter popołudniowo-wieczornego Cars Show, a uwieńczy ją koncert donGURALesko. Rzeszowska publiczność będzie miała okazję posłuchania na żywo utworów rapera już 27 kwietnia. DonGURALesko odwiedzi G2A Arena w ramach trasy koncertowej z okazji wydania nowej płyty „Miłość, Szmaragd i Krokodyl”. Co więcej, przez dwa dni imprezy uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych dot. motoryzacji i tuningu w Polsce i na świecie oraz w akademii, pokazach i turnieju DRIFTINGU RC, gdzie będą mogli nauczyć się kontrolowanego poślizgu w małej skali. Dla zwycięzców turnieju przygotowano specjalne nagrody. Zapraszamy!

Główne atrakcje DaFreakz Meet’19:

 • zmodyfikowane, starannie wyselekcjonowane auta pod szklaną kopułą nowoczesnego obiektu;
 • koncert donGuralesko (supportowany przez rzeszowski trio – DTX, IJON SBO, Kamska);
 • twerk & dancehall w wydaniu Fresh Gyals Attitude;
 • breaking w wykonaniu doświadczonych tancerzy z Side by Side Crew;
 • akademia, pokazy i turniej Driftingu RC;
 • popołudniowo-wieczorny cars show, prezentacje aut i panele dyskusyjne;
 • oficjalne after party na miejscu wydarzenia (podobnie jak całą imprezę, napędzać je będzie Dj Dobry Vibe);
 • wybory top’owych aut imprezy;
 • konkursy dla wystawców i uczestników;
 • piękne hostessy;
 • 2 strefy VIP podczas wydarzenia i after party;
 • oprawa wizualno-dźwiękowa na najwyższym poziomie;
 • foodtrack’i w strefie gastronomicznej.

Zgłoś swoje auto na daFreakz Meet ‘19!

https://www.dafreakzmeet.com/formularz-zgloszeniowy

 

WAŻNE INFORMACJE

Termin:

 • sobota: 27.04.2019 godz. 13.00,
 • niedziela: 28.04.2019 godz. 11.30-18.00.

Lokalizacja: G2A Arena, Rzeszów (https://goo.gl/maps/2MRzqozZpoL2)

Jednodniowy bilet normalny: 15 zł / bilet ulgowy: 10zł / bilet VIP: 40 zł/ dzieci do lat 12 pod opieką dorosłego: wstęp wolny. Bilety do nabycia na: https://www.dafreakzmeet.com/sklep/ oraz w dniu imprezy na miejscu w kasach biletowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o