Największe na Podkarpaciu Targi Ślubne już w styczniu!

Największe na Podkarpaciu Targi Ślubne już 18 i 19 stycznia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arenie w Jasionce. Dwa dni skierowane głównie do narzeczonych i par szukających odpowiednich firm usługowych na swój ślub i wesele.

XV już edycja Podkarpackich Targów Ślubnych to nie lada gratka dla wszystkich osób poszukujących profesjonalnych usługodawców na swój wymarzony dzień. W programie wydarzenia m.in.: pokazy mody ślubnej i wieczorowej, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla zwiedzających, oraz nowość – „Akademia Nowożeńców”, czyli bezpłatne porady specjalistów i projektantów.

Ponad 100 wystawców wśród których znaleźć będzie można sale weselne, suknie ślubne, garnitury, obrączki, zespół muzyczny, DJ-a, fotografa ślubnego, kamerzystę, fotobudkę, dekoracje sali weselnej, bukiety ślubne, auto do ślubu, animatorów dla dzieci i wiele innych ciekawych atrakcji, którymi jak co roku zaskoczą wystawcy.

Dla planujących ślub targi są świetną okazją, by zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na rozpoczęcie sezonu 2020 i wzbudzenie apetytu na nowinki modowe, dekoracyjne, jubilerskie i kulinarne. Cieszy nas, kiedy widzimy, że po każdej edycji targów, ludzie wychodzą zadowoleni, z podpisanymi umowami na sale weselne czy dekoracje.

– mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała, menadżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Wystawcy na swoich stanowiskach będą zachęcać rożnymi promocjami, konkursami i voucherami, a w loterii głównej do wygrania będzie m.in. bon o wartości 4000 zł od Biura Podróży Itaka, voucher o wartości 2000 zł na zakup sukni ślubnej ufundowany przez Afrodytę-Salon Sukien Ślubnych, a także voucher od 2B4U Studio – Fotografia na oprawę fotograficzną ślubu i wesela.

W programie targów nie może zabraknąć pokazów sukien i mody ślubnej. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia około godziny 15:00, dla zwiedzających zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje 2020 sukien ślubnych, garniturów oraz strojów wieczorowych.

Nowością tegorocznych Podkarpackich Targów Ślubnych jest „Akademia Nowożeńców”, czyli warsztaty dla zwiedzających, podczas których każdy dowie się jak odpowiednio zrobić makijaż, jak dobrać sukienkę czy jak odpowiednio ułożyć fryzurę.

XV Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się 18 i 19 stycznia 2020 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arenie w Jasionce. Dla zwiedzających otwarte będą w obydwa dni od godz. 10:00 do godz. 18:00. Ceny biletów wynoszą 20zł, natomiast w godzinach od 10:00 do 11:00 cena biletu wynosi połowę, czyli 10zł.

Organizatorami XV Podkarpackich Targów Ślubnych są: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Sagier Sp. z o.o.

Więcej informacji na http://slub.targirzeszowskie.pl/pl/ oraz na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2593647844062186/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments