Oddajemy krew z Heliosem!

Krew darem życia!

Pragniecie stać się przyczyną do zmiany, którą sami zobaczycie na świecie? Macie wolną sobotę i chcielibyście uratować czyjeś życie? Wspaniale – zbiórka krwi jest właśnie dla Was!

Nadchodzi lato niosąc ze sobą obraz miękkiego piasku, pysznych lodów i basenowych szaleństw. Zadowolenie z życia rośnie, ale niestety nie tylko ono – liczba wypadków na drogach także. Dla przeciwwagi krwiodawców latem jest mniej, bo wyjeżdżają na wakacje. Krwi może brakować właśnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Niestety mimo nieustannego postępu medycyny  i technologii, ludzie wciąż nie są w stanie sztucznie wyprodukować krwi. Jak uratować sytuację? Zostań krwiodawcą! Kino Helios wspierając Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie powiększyło listę zysków z oddawania krwi – oprócz osobistej satysfakcji, ulg podatkowych i czekolad możesz otrzymać  kartę rabatową uprawniającą do zakupu dwóch biletów na seans w cenie 12 zł przez trzy miesiące. Co musisz zrobić? Przyjdź 13 czerwca (tj. w sobotę) do Kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 i oddaj krew między godziną 10 a 14.

Pamiętaj, że  wystarczy godzina twojego czasu, aby podarować komuś wiele nowych dni!
Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBogactwo polskiej sceny craftowej w Rzeszowie
Następny artykułIgrzyska w Rzeszowie? – teraz to możliwe!
Avatar
Zakręcona na punkcie książek, języków obcych i podróży 19 latka, której najlepsi przyjaciele to muzyka i literatura. Hobby: pisanie, bieganie i poznawanie nowych ludzi. Ulubiony sposób na spędzanie czasu? Spacer, albo wieczór z książką. Marzycielka? Może. Na szczęście nie jedyna!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o