Rzeszów wreszcie z jednym biletem!

Od 1 sierpnia Rzeszów wprowadza nowe rodzaje biletów okresowych. Dzięki nim będzie można poruszać się komunikacją miejską oraz pociągami PolRegio. Sprzedaż ruszyła w czwartek 27 lipca. Bilety komunikacji miejskiej będą honorowane w pociągach na terenie aglomeracji rzeszowskiej oraz na obszarze ograniczonym stacjami: Boguchwała, Wisłoczanka, Strażów, Rudna Wielka, Świlcza oraz Trzciana.

Wspólny bilet jest zapisywany na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej. Można go kupić w sześciu Punktach Obsługi Podróżnych ZTM w Rzeszowie przy ulicach: Grottgera, Targowej, Lisa-Kuli, Trembeckiego oraz w galeriach „Plaza” i „Nowy Świat”, biletomatach, a także poprzez stronę internetową www.ebilet.erzeszow.pl.

W planach jest również, aby od jesieni został wprowadzony bilet czasowy w postaci tzw. biletu weekendowego z myślą o turystach.

Rzeszów to kolejne miasto, w którym będzie funkcjonowało takie rozwiązanie. W czerwcu tego roku do tej listy dołączyła Łódź, a wcześniej m.in. Wrocław i Opole. Zintegrowane bilety na komunikację miejską i pociąg funkcjonują także w innych polskich aglomeracjach, m.in. w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy.

Ceny biletów prezentują się jak poniżej:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o