Social media bez tajemnic – już w poniedziałek w Rzeszowie!

Polacy spędzają coraz więcej czasu na platformach społecznościowych, tutaj pracujemy, szukamy rozrywki czy kontaktu. Jesteś jednym z nich? Chcesz poznać social media na poważnie? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Social Media z dnia na dzień rosną w siłę. Nie tylko prowadzimy w nich nasze osobiste profile, ale także pracujemy, zarabiamy, budujemy własny lub firmowy wizerunek. Statystycznie, każdy Polak przy portalach społecznościowych spędza około 30 godzin , a młode osoby blisko 80 godzin miesięcznie. Tych, którzy chcą dobrze poznać facebook, instagram, youtube oraz inne najpopularniejsze kanały – zapraszamy na szkolenie.

Gdzie: Best Western Plus, Grottgera 28, Rzeszów
Kiedy: 25 marca 2019, godz. 09:00

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się nie tylko o najpopularniejszych kanałach social media w Polsce i na świecie, ale także poznasz metody i narzędzia do tworzenia kampanii reklamowych na facebook, instagram czy youtube. Pokażemy Ci także jakich platform użyć, aby monitorować działania w sieci: Twojej konkurencji, samego siebie lub porównywać się do konkurencji i wyciągać wnioski. Sprzedawaj, prowadź poprawną komunikację i ciesz się z efektów.
Więcej informacji na stronie: http://socialrzeszow.evenea.pl?source=zaproszenie. Spieszcie się, ilość miejsc jest ograniczona.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments