Startuje rekrutacja na zajęcia prowadzone w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury startuje z rekrutacją na sezon kulturalny 2019/2020. W swojej ofercie posiada blisko 40 rodzajów zajęć, które prowadzone są w 17 filiach na terenie całego Rzeszowa.

Propozycja skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i obejmuje zajęcia o charakterze tanecznym, muzycznym, manualnym, edukacyjnym i ruchowym. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w dwóch odrębnych turach w terminie od 2 do 16 września bieżącego roku.

Oferta Rzeszowskiego Domu Kultury zawiera zarówno zajęcia powszechnie znane, jak nauka gry na instrumentach, zajęcia wokalne, plastyka, taniec nowoczesny, szachy czy aerobik, jak i propozycje nietuzinkowe, wśród których znaleźć można akrobatykę, warsztaty kulinarne i zajęcia ceramiczne dla dzieci, taniec brzucha, zajęcia rzeźbiarskie i zajęcia ruchowe Mama i Maluch dla dorosłych, czy też gimnastykę kręgosłupa i taniec terapeutyczny z elementami relaksacji dla seniorów.

Rekrutacja na nowy sezon zajęć przeprowadzona zostanie w dwóch etapach. Pierwsza tura zapisów to rekrutacja dla osób kontynuujących zajęcia, która odbędzie się w dniach 2 – 6 września 2019 roku. Wszyscy zainteresowani proszeni są o dostarczenie w tych dniach dokumentacji rekrutacyjnej oraz wniesienie opłaty wpisowej. Druga tura zapisów to rekrutacja uzupełniająca, która przeprowadzona zostanie w dniach 9 – 16 września 2019 roku w godzinach 17:00-19:00 podczas
Dni Otwartych organizowanych w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury.

  • 9 września 2019 r. – filie Country, Miłocin, Słocina, Zwięczyca
  • 10 września 2019 r. – filie Przybyszówka, Staromieście
  • 11 września 2019 r. – filie Krynicka, Pobitno, Zalesie
  • 12 września 2019 r. – filie Budziwój, Matysówka, Wilkowyja
  • 13 września 2019 r. – filie Biała, Drabinianka, Widokowa
  • 16 września 2019 r. – filie Staroniwa, Załęże

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja rekrutacyjna uczestników zajęć sezonu kulturalnego 2019/2020 dostępne są na stronie  www.rdk.rzeszow.pl w zakładce Rekrutacja.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments