THE BEST OF 2019 BRANŻY ŚLUBNEJ, czyli XIV Targi Ślubne w Rzeszowie!

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie zapraszają na jesienną edycję Targów Ślubnych WEDDING DAY. Firmy, dzięki którym każde wesele staje się niezapomnianym przeżyciem, na podsumowanie sezonu zaproponują wyprzedaże i outletowe ceny tegorocznych kolekcji.

Będą też pierwsze zapowiedzi nowości roku 2020! 14 edycja jednych z najchętniej odwiedzanych targów na Podkarpaciu odbędzie się 20 października br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

XIV Targi Ślubne 20 października 2019 r. to wydarzenie jednodniowe. Dla planujących ślub i ich gości to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu. Dla firm – atrakcyjny sposób na zaprezentowanie swojej oferty szerokiej rzeszy zwiedzających. Firmy z branży mody ślubnej podsumują sezon 2019 specjalnymi ofertami tegorocznych kolekcji, a także zapoczątkują nowinki, które będą towarzyszyć trendom 2020. Pełna odsłona tych ostatnich, nastąpi w styczniu, na kolejnej edycji targów, która odbędzie się 18-19 stycznia 2020 r.

W programie targów m.in.

  • oferta mody ślubnej;
  • prezentacje: dekoracji, zaproszeń, fotografii, samochodów ślubnych;
  • wizaż, fryzury ślubne;
  • oferta firm jubilerskich;
  • usługi video, fotografia ślubna;
  • oferta restauracji, hoteli organizujących przyjęcia weselne;
  • cenne nagrody dla zwiedzających oraz wiele innych atrakcji.

THE BEST OF 2019 to hasło przewodnie targów, jak również pokazów mody których nie zabraknie podczas jesiennej edycji wydarzenia. Najlepsze kolekcje mody ślubnej i wieczorowej podsumują tegoroczny sezon, a równocześnie odsłonią kulisy nowych trendów w sezonie 2020.

Pokazy co roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy na żywo mogą zobaczyć profesjonalne stylizacje młodej pary. Zwiedzający oprócz przeglądu całej oferty branży ślubnej mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu !

Więcej informacji i szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/596554704173154/ oraz na www.targirzeszowskie.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o