Wednesday Innovation Night dla przedsiębiorców i startupów z Podkarpacia

Wiedza, praktyka i umiejętności w kwestii zarządzania kryzysowego podczas epidemii koronawirusa, są tematem wydarzenia organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Eksperci Dariusz Tworzydło i Szymon Sikorski będą dostępni w Internecie, gdzie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wednesday Innovation Night to cykliczne wydarzenie, które inspiruje i wspiera uczestników ekosystemu innowacji, startupów i przedsiębiorczości na terenie Podkarpacia. Kolejna edycja pod nazwą „Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem” będzie miała charakter spotkania wirtualnego i odbędzie się już w najbliższą środę, tj. 29 kwietnia br. o godz. 18:00.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości i ekspertów, Wednesday Innovation Night zostało przeniesione do świata Internetu. Zachęcamy użytkowników naszego wydarzenia do nawiązywania kontaktów on-line. Planujemy także możliwość networkingu służącego budowaniu relacji, poznania potrzeb i pomysłów studentów oraz naukowców, które mogą być płaszczyzną do nowych inicjatyw i wspólnych działań dla przedsiębiorców z regionu – podkreślił Kacper Moczarny, koordynator wydarzenia w Podkarpackim Centrum Innowacji.

Ekspertami Virtual WIN #4 będą: Dariusz Tworzydło, profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert ds. public relations, a także Szymon Sikorski, strateg i CEO w Agencji PR Publicon.

Poruszą takie zagadnienia, jak: świat cyfrowy jako substytut spotkań i relacji bezpośrednich, relacje z ludźmi w czasie pandemii – komunikowanie wewnętrzne trudnych tematów związanych z redukcją personelu czy zmniejszeniem wynagrodzeń, analityka biznesowa jako wsparcie procesów decyzyjnych, analiza zmian sprzedaży i przygotowanie się na wypadek kryzysu. Współcześnie firmy w dobie ekonomicznego koronawirusa będą zmuszone do bardzo poważnych, często fundamentalnych decyzji. Już dokonują zwolnień albo je planują. Ograniczają inwestycje. Eksperci opowiedzą jakie działania są konieczne i jak komunikować takie kluczowe zmiany.

Wednesday Innovation Night jest dedykowany dla przedsiębiorców, właścicieli startupów i osób prowadzących działalność gospodarczą. Podczas wydarzeń obecni są także studenci, naukowcy, przedstawiciele klastrów oraz twórcy prac badawczo-rozwojowych z podkarpackich uczelni. Znajdują się również przedstawiciele aniołów biznesu i funduszy venture capital, poszukujący możliwości lokowania kapitału w ciekawe inicjatywy.

Więcej informacji na stronie internetowej Podkarpackiego Centrum Innowacji: www.pcinn.org  Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja online: bit.ly/vwin4

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments