Weekendowy-kwietniowy zawrót głowy!

Ten weekend zapowiada się ciekawie pod względem imprez klubowych. Z domu marsz na miasto! I nie myślcie, że jest to primaaprilisowy żart.

W piątek w Klubie Lukr koncert legendy polskiej muzyki rockowo–bluesowej zespołu Dżem. Warto się wybrać, by posłuchać na żywo „Whisky”, „Wehikułu czasu” czy „Snu o Victorii”. Początek koncertu o godzinie 21:00. Bilety w cenie 75 zł dostępne w sprzedaży internetowej.

koncert-dzem-1-04

W piątek również, jak co tydzień, imprezy cykliczne. W Kula Bowling&Club – „Wszystkie Twarze Disco”, a w Pewexie „Piątek – Weekendu Początek”.

W sobotę Salsoteka w Estrada Caffe. To świetna okazja, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Ci, którzy mają z tym problem mogą poćwiczyć na naukach tańca we wtorki między godziną 20:00 a 21:00. Salsoteka rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp jest darmowy.

10765

W Piekiełku impreza ze znanym dj Morowym. Rozkręca on imprezy w najlepszych klubach w Polsce. Grał na afterparty drugiej edycji Top Model. Za konsolą stanie również znany rzeszowskim klubowiczom dj Ramzes. Start imprezy o godzinie 21:00. Dziewczyny za wstęp zapłacą 10 zł, a chłopaki 15 zł. Obowiązuje selekcja.

11917

W niedzielę na Pierwszy Po Poście Palmowy Dancing zaprasza Klub Pod Palmą. Będzie dużo zabawy i tańca z przebojami disco polo, disco i retro. Start imprezy godzina 21:00. Panie między godziną 20:00 a 21:00 wchodzą za darmo. Reszta ma szansę zdobyć darmowe wejściówki na fanpage klubu. W czasie imprezy wiele promocji na barze.

8714

Za tydzień kolejny weekendowy. Bądźcie z nami :)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUniwersytet techniczny w Rzeszowie? To możliwe!
Następny artykułJustin Bieber w Rzeszowie!
Karina Miśtak
Skończyła studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Uwielbia koncerty i inne wydarzenia kulturalne, w których stara się brać czynny udział.