Wiemy kto wystąpi podczas 26. Rzeszowskich Juwenaliów!

Od 9 do 11 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się finał 26. Rzeszowskich Juwenaliów. Na scenie zagrają m.in Lady Pank, Happysad, Kali, Sławomir, O.S.T.R i wielu innych artystów polskiej sceny muzycznej.

9 maja przez rozpoczęciem koncertów, na rzeszowskim Rynku odbędzie się symboliczne przekazanie klucza do bram miasta. Po przekazaniu około godziny 16:00 z Rynku ruszy korowód w kierunku miasteczka Politechniki Rzeszowskiej.

Przez 3 dni finału Rzeszowskich Juwenaliów na scenie zagrają: Lady Pank, Happysad, lider nieistniejącej już Budki Suflera – Krzysztof Cugowski, Nocny Kochanek, O.S.T.R, Paluch, Daria Zawiałow, Sławomir, Piękni i Młodzi, Mikrokosmos (laureat “Kille me the music”), Otsochodzi, Mrzonki (finalista “Alternatywy 4”), Kali i Otava Yo. Koncerty w piątek rozpoczną się o godz. 18:00.

Tak jak rok temu, bezpłatny wstęp na koncerty mają tylko wszyscy studenci i uczniowie szkół średnich. Reszta osób chcących wybrać się na Rzeszowskie Juwenalia będzie musiała zapłacić za trzydniowy karnet kupiony w dniach 1-15 kwietnia –  40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednorazowy podczas koncertów będzie kosztował 25 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o