WSIiZ – Podkarpacie Targi Pracy na Podpromiu!

Podkarpackie Targi Pracy –  jeśli szukasz dobrej pracy i jesteś gotowy na nowe wyzwania zawodowe – WSIiZ ma dla Ciebie setki ofert pracy od najprężniejszych pracodawców.

Już 14 lutego na Hali Podpromie w Rzeszowie w godz. 10.00-16.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem targów jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie inne osoby poszukujące zatrudnienia będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec. Swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.

Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie

– informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, Partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast Partnerem wspierającym: Pratt & Whitney.

Swoim Patronatem Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Szczegóły na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/641583306239581 oraz na stronie: www.targipracy.rzeszow.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments