Wystartowały zapisy na wakacyjny XXIX Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”

Do 31 maja 2019 roku prowadzone będą zapisy na XXIX Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”. Dwutygodniowe zajęcia językowe potrwają od 15 lipca do 27 lipca 2019 roku i odbędą się w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Rzeszowie. Kurs poprowadzi grupa nauczycieli – wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo (Stany Zjednoczone).

Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” to coroczna inicjatywa realizowana w ramach współpracy partnerskiej miasta Buffalo i Rzeszowa. Językowe zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych prowadzone są przez nauczycieli – wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych, którzy od 1991 roku odwiedzają Rzeszów, by w niekonwencjonalny sposób uczyć języka angielskiego i przekazywać wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego.

Tegoroczna edycja kursu rozpocznie się 15 lipca 2019 roku i potrwa do 27 lipca 2019 roku. Językowe zajęcia dla uczestników będą realizowane w formie kursu całodziennego dla młodzieży i osób dorosłych oraz kursu wieczorowego dla osób dorosłych. W trakcie dwóch tygodni wszystkie zajęcia prowadzone będą wyłącznie w języku angielskim, na podstawie podręcznika opracowanego przez nauczycieli kursu.

Organizatorzy XXIX Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” to: Stowarzyszenie Pomost International w Buffalo (USA), Rzeszowski Dom Kultury oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy będą prowadzone do dnia 31 maja 2019 roku. Szczegółowe informacje dotyczące udziału, Regulamin kursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o