X Jubileuszowe Europejskie Targi Pracy WorkExpo

Kolejna edycja Europejskich Targów Pracy WorkExpo odbędzie się 27 i 28 lutego tym razem w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Początek targów zaplanowano na 9:00.

Na Targach pojawią się oferty pracy między innymi z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej itp.

Jesteśmy przekonani, że duża różnorodność ofert pozwoli każdemu z uczestników wydarzenia znaleźć dla siebie idealną ofertę na krajowym lub zagranicznym rynku pracy. Na targach będą oferty zarówno dla specjalistów, jak i niewykwalifikowanych pracowników. Żadnej grupy nie faworyzujemy.

– mówi Karolina Puc, Project Manager (Międzynarodowe Targi Rzeszowskie).

Dodatkowo w tym roku równolegle 27-28 lutego 2018 r. odbędą się XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon. Połączenie tych dwóch imprez stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania ofert pracy grupie uczniów, przede wszystkim tegorocznym maturzystom z całego województwa podkarpackiego, którzy po ukończeniu szkoły zamierzają podjąć pracę.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z pracodawcami uczestnicy wydarzenia mają również okazję uczestniczyć w warsztatach, treningach czy konsultacjach z zakresu rynku pracy oraz sposobów poszukiwania zatrudnienia.

Targi będą otwarte dla zwiedzających 27-28 lutego w godzinach od 9:00-14:00. Wstęp bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, współorganizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy W Rzeszowie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o