XIV Targi Ślubne WEDDING DAY – lista wystawców!

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz firma SAGIER zapraszają na jesienną edycję Targów Ślubnych WEDDING DAY. Firmy, dzięki którym każde wesele staje się niezapomnianym przeżyciem, przedstawią kompleksową ofertę związaną z organizacją wesela. Będą też pierwsze zapowiedzi nowości roku 2020!

Ślubne ceremonie, weselne przyjęcia to logistyczne wyzwanie dla każdej młodej pary. Nic dziwnego, że ruch w branży ślubnej nigdy nie zamiera. Dzięki jesiennej edycji Targów Ślubnych WEDDING DAY wszystkie zakupowe wyzwania staną się łatwiejsze. Dla planujących ślub i dla ich gości to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu. Dla firm – atrakcyjny sposób na podsumowanie sezonu 2019, a także wzbudzenie apetytu na nowinki, które będą towarzyszyć trendom 2020.

Podczas XIV Targów Ślubnych WEDDING DAY swoją ofertę zaprezentują m.in.: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Na dzień dobry będzie witał zwiedzających zespół muzyczny MOJITO SQAD, który zaprezentuje się występem na żywo.

Jesienne targi potrwają jeden dzień i nie zabraknie na nich tak lubianych dla zwiedzających atrakcji jak: pokazy mody ślubnej i wieczorowej, fryzjersko-kosmetyczny show, czy atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

Udział w pokazach mody potwierdziły takie firmy jak: ATELIER ALETTE BY EWELINA DEC, AFRODYTA – Moda Ślubna, Salon Sukien Ślubnych IGAR, IMPRESJA Centrum Mody Ślubnej, MAXIMA Suknie Ślubne. O fryzury podczas pokazów zadba ATELIER&ACADEMY Katarzyna Złamaniec.

Zwiedzający będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi:

– bon wakacyjny o wartości 2 000 zł ufundowany przez biuro podróży ITAKA;

– bon o wartości 2 000 zł na zakup sukni ślubnej ufundowany przez DOM MODY ŚLUBNEJ AFRODYTA;

– bon o wartości 1 500 zł na zakup sukni ślubnej w salonie IGAR;

– 10 treningów personalnych dla przyszłej Pary Młodej – 5 dla Pani oraz 5 dla Pana – o wartości 1 500 zł od HEALTH AND BODY ACADEMY;

– bon o wartości 1 000 zł na zakup obrączek ślubnych w salonach JUBILER JARACZ;

– zaproszenie dla Pary Młodej na bezpłatne wykonanie ślubnej stylizacji w ATELIER&ACADEMY Katarzyna Złamaniec;

– bon ślubny o wartości 500 zł na zakup sukni ślubnej w salonie IMPRESJA CENTRUM MODY ŚLUBNEJ.

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA)stoisko nr 3. W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród.

Godziny zwiedzania targów: 10:00 – 18:00, G2A Arena

Bilet wstępu: 20 zł /osoba

W godz. 10:00-11:00 bilet wstępu: 10 zł /osoba

Pełna lista wystawców:

Plan stoisk dostępny jest na stronie: www.slub.targirzeszowskie.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments