Zawody Robotów ROBO~motion wracają na Politechnikę!

Po roku przerwy do Rzeszowa powracają najbardziej zakręcone zawody robotów w regionie. V Międzynarodowe Zawody Robotów ROBO~motion na Politechnice Rzeszowskiej  już 19 maja 2018.

Te prestiżowe zawody robotów odbywają się w różnych konkurencjach (jest ich aż 12), a w każdej z nich robot musi spełniać określone regulaminem wymogi. Wszystkie roboty to konstrukcje własne – projektowane i budowane przez samych zawodników. Podczas zawodów roboty będą się ścigać, walczyć ze sobą i szukać wyjścia z  labiryntu.

Atrakcją zawodów będzie również wystawa sprzętu przemysłowego oraz warsztaty dla najmłodszych.

Rzeszowskie zawody w pierwszym plebiscycie czytelników Forbot.pl na najlepiej zorganizowane zawody robotów w Polsce zdobyły I miejsce. Udział w zawodach zarówno dla zawodników, jak i publiczności jest bezpłatny. Moc atrakcji gwarantowana!

Zawody organizowane są przez Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO działające na Politechnice Rzeszowskiej.

V Międzynarodowe Zawody Robotów ROBO~motion już 19 maja w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym PRz (bud. V, al. Powstańców Warszawy 12). Start o godz. 10:00!

Wiecej informacji na stronie: http://www.robomotion.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/rzeszowrobomotion

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł“Top Model” – casting w maju w Rzeszowie!
Następny artykułKariera IT z dużym sukcesem [FOTO]
Agnieszka Maciuła-Ziomek
Pasjonatka dobrej muzyki, wyjątkowych artystów i domowego zoo. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię. Służbowo można ją spotkać także przez Centrum Dietetyczne Algorytm www.CentrumAlgorytm.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o