Gdzie zjeść w Rzeszowie? Browar Manufaktura!

Kolejna odsłona autorskiego cyklu Gdzie zjeść w Rzeszowie? Tym razem na celownik poszła restauracja Browar Manufaktura, która mieści się przy ulicy Juliusza Słowackiego 16.

Wystrój

Ten lokal z pewnością nie należy do standardowych miejsc. Ciekawy, nowoczesny wystrój, idealny na wieczorny wypad ze znajomymi. Dużą uwagę przykuwają znajdujące się w lokalu designerskie elementy, z których z pewnością wyróżnić trzeba replikę Volkswagena T1 lub skuter. Browar Manufaktura jest przestrzennym miejscem i pomieści dużą ilość klientów, gdyż do dyspozycji znajdują się również stoliki na antresoli.

Obsługa

Obsługa na najwyższym poziomie. Mimo dużego oblężenia, czas oczekiwania na kelnera oraz zamówienie był krótki. Kelner doradzał i wyjaśniał nasze wątpliwości związane z zamówieniem. W trakcie posiłku upewniał się, czy wszystko nam smakuje. Obsługa bez zastrzeżeń.

Jedzenie

Wśród różnorodnych pozycji w menu zdecydowaliśmy się na „Burgera Rzeszowskiego” w cenie 29 złotych oraz pizzę „Parma” w cenie 31 złotych. Do pierwszego posiłku dodane były frytki oraz mały słoiczek z marynowanymi specjałami, które nadawały charakteru burgerowi. Moim zdaniem cena dość wygórowana co do wielkości burgera, jednak smak był zadowalający. Pizza miała dużo składników, jednak podana została na grubszym cieście niż preferujemy. Najlepszy z całego zamówienia okazał się browar – na co wskazuje sama nazwa lokalu.

Ceny

Ceny nie należą do najniższych, jednakże smak potraw, wystrój oraz obsługa mają swoją cenę. Ponadto lokal leży w ścisłym centrum i grono klientów jest tam bardzo duże. Od poniedziałku do piątku w pewnych godzinach oferowane są również lunche w cenie od 12 do 16 złotych.

Podsumowując – polecamy restaurację Browar Manufaktura! Restauracja ma swój klimat, a serwowany browar jest tam na wagę złota!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o