Bezpłatne warsztaty INPRO w języku angielskim!

Już w piątek wszyscy zainteresowani poszerzaniem swoich umiejętności językowych, będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach INPRO. Seria bezpłatnych warsztatów skierowana jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim i polegać będą na ćwiczeniach zespołowych, grach symulacyjnych oraz dyskusjach na aktualne tematy.

Co możemy zyskać, uczestnicząc w Warsztatach INPRO?

Każde spotkanie pomoże w integracji młodych ludzi, rozwoju kompetencji językowych i interpersonalnych. Różnorodność kulturowa uczestników umożliwi obycie się z pracą w międzynarodowym środowisku. Oczywiście, to świetna okazja do poznania nowych ludzi oraz zaznajomienia się z całą ofertą Stowarzyszenia INPRO.

Stowarzyszenie zaplanowało 4 spotkania, które odbywać się będą w każdy piątek, 10, 17, 24 lutego oraz 3 marca 2017 w godzinach 11.00 – 16.00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Na każde spotkanie zgłoszenia przyjmowane są osobno, formularz online dostępny jest pod linkiem: www.beata3.typeform.com.

Podczas warsztatów organizatorzy zapewniają przekąski i obiad. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia INPRO oraz zdjęcia z poprzednich warsztatów dostępne na Facebooku.

Warsztaty są z jednym z działań Stowarzyszenia INPRO w ramach projektu „Open Rzeszów’. Projekt wspiera Europejska Fundacja Młodzieży Rady Europy. Partnerem projektu jest Estrada Rzeszowska – Rzeszowski Inkubator Kultury.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o