Targi Kariera IT znów zagoszczą w Rzeszowie

Zapraszamy na kolejne spotkanie Kariera IT dla województwa podkarpackiego!  Wydarzenie odbędzie się 13 października niezmiennie w Hotelu Rzeszów.

Kariera IT to miejsce spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń. To tutaj zaprezentują się firmy o niepodważalnej pozycji oraz te, których miejsce na polskim rynku IT wyraźnie się umacnia. Możesz spotkać przedstawicieli takich firm jak Dellloite, DHC Business Solutions, React Rangers, SNP, Soft System i NewOrbit!

Dodatkowo gwarantujemy mocną część merytoryczną. W agendzie prelekcje o: Java, Scala, React, Machine Learning, Xamarin i Sztuczna Inteligencja!

Dlaczego warto?

Nasze wydarzenie to nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. W programie wydarzenia m.in. kilkanaście prelekcji merytorycznych, pokazy nowinek technologicznych, prezentacje ofert pracy, a także możliwość wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji!

Kariera IT spełnia oczekiwania wystawców i odwiedzających. Większość z nich zadeklarowała swoja obecność w następnych spotkaniach, niezwłocznie po zakończeniu poprzedniej edycji naszego wydarzenia!

Jesteśmy przekonani, że udział w naszym wydarzeniu przyniesie wymierne korzyści biznesowe. Na tych targach po prostu trzeba być!

Udział jest bezpłatny! Zarejestruj się już dziś na www.careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-13-10-2018/#register

Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej www.careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-13-10-2018

Zapisz się do wydarzenia www.facebook.com/events/1701137653316636/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o