Początek jesieni z pazurem, czyli Rockowyja 2018!

To już IX Festiwal Zespołów Alternatywnych “Rockowyja”. Gwiazdą wieczoru będzie rzeszowska grupa Tension Zero, a nie zabraknie także gości z regionu. Niezmiennie, wstęp na imprezę jest bezpłatny.

„Rockowyja” to coroczny projekt Rzeszowskiego Domu Kultury, którego celem jest podtrzymanie ciągłości alternatywnej sceny muzycznej Rzeszowa. Co roku “Rockowyja” to szansa do usłyszenia na żywo twórczości z całej Polski – zarówno znanych artystów, jak i debiutantów.

Gwiazdą wieczoru w tym roku będzie zespół Tension Zero, w którym wokalistką jest Dominika Kobiałka – uczestniczka programu The Voice of Poland. Progresywno rockowa grupa w aktualnym składzie działa od 2012 roku i łączy wpływy rocka, metalu, jazzu, fusion oraz electro. Aktualnie zespół promuje debiutancki album „Human.exe”, który już zebrał bardzo dobre recenzje.

Występ gwiazdy wieczoru poprzedzą koncerty trzech przedstawicieli podkarpackiej sceny muzycznej: psychodeliczno rockowego The Louders z Głogowa Małopolskiego (laureat Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego ,,BLusowo 2016” oraz IV Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me with the MUSIC 2017”), post grunge’owego Deep Alley z Rzeszowa (laureat Przeglądu Zespołów Rockowych i Alternatywnych „Muzyka ze Strychuff 2016”)
oraz alternatywno rockowej grupy Pusta Przestrzeń z Rzeszowa.

IX Festiwal Zespołów Alternatywnych „Rockowyja” odbędzie się 7 września (piątek) 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja przy ul. Olbrachta 120. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/2016079171947832

Program IX Festiwalu Zespołów Alternatywnych “Rockowyja”:
16:30
– rozpoczęcie imprezy
17:00 – Pusta Przestrzeń (alternative rock)
18:00 – Deep Alley (post grunge / alternative rock)
19:00 – The Louders (psychedelic rock)
20:00 – TENSION ZERO (progressive rock / metal)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o