Rzeszów znowu bohaterem teledysku – tym razem w mocnych rytmach!

Rzeszów po raz kolejny staje się tłem dla twórców teledysku. Tym razem nasze miasto pojawia się w utworze hardrockowego zespołu Ghotrid “Ciemny las”.

Teledysk jest czarno-biały i przedstawia spotkanie dwóch osób – dziewczyny i chłopaka. Dziewczyna pojawiająca się w teledysku należy do subkultury, jest oryginalna, nie wtapia się w tłum, przez co jest odtrącana przez innych. Poznanie chłopaka jest uświadomieniem sobie własnej wartości i spotkaniem z przeznaczeniem. Oboje odnajdują siebie i to ich ratuje przez samotnością. Tekst utworu obrazuje lęki drzemiące w każdym z nas, fobie przed ludźmi i otoczeniem.

„Ciemny las” to pierwszy teledysk zespołu Ghotrid. Ulice Rzeszowa posłużyły jako tło do klipu. Były to m.in. ulica 3-go Maja, Mickiewicza czy Cieplińskiego.

Premiera klipu również nie jest przypadkowa. Zespół obchodzi właśnie swoje 6 urodziny.

Zespół Ghotrid powstał  10 sierpnia 2012 roku w Rzeszowie. Składa się z muzyków pochodzących z Rzeszowa oraz Łańcuta.  Muzyka jaką wykonuje to mieszanka metalu z hardrockiem. Ghotrid w swoim dorobku artystycznym ma już składankę charytatywną “Muzycy Amelce”, gdzie nagrali dwa autorskie utwory. Brali także udział w Rzeszowskim Przeglądzie “Triolkowe Konfrontacje”, gdzie głosami publiczności znaleźli się w finale.

Zagrali na wielu zlotach motocyklowych i imprezach plenerowych m.in. w Dukli, Polańczyku, Krośnie, Lublinie, Łodzi i Rzeszowie. Supportowali również koncerty takich  gwiazd, jak Łzy i Lemon oraz Closterkeller. Utwory zespołu były często grane na antenie Polskiego Radia Rzeszów i Akademickiego Radia Centrum. Utwór “Czarna Dama” wielokrotnie gościł na pierwszym miejscu na liście Podkarpackiej Sceny Przebojów w Polskim Radiu Rzeszów.

A oto teledysk:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o