“Przestrzeń dla młodej sztuki”, czyli Twój artystyczny rozwój!

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich artystów, którzy ukończyli 16 lat na doszlifowanie swoich talentów na bezpłatnych warsztatach zorganizowanych podczas projektu “Przestrzeń dla młodej sztuki”.

Chętni do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać się mogą do 18 września, do jednej z odrębnych sekcji jakimi są: muzyczna, plastyczna i taneczna. „Przestrzeń dla młodej sztuki” ma na celu zwiększenie jakości sztuki tworzonej przez młodych artystów. Każde z zajęć odbędzie się w wyznaczonych terminach:

Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym młodzi adepci wyszlifują swoje umiejętności na dużo wyższy poziom. Każda z sekcji przy pomocy opiekunów, przygotuje nową imprezę, która zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności. Sekcja muzyczna będzie miała za zadanie zorganizowanie koncertu, plastyczna – wystawy, a taneczna pokazu tańca breakdance.

Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach obowiązuje regulamin do pobrania TUTAJ, oraz karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ.