Festiwal Kolorów powraca do Rzeszowa!

Tym razem spotkamy się na Bulwarach. Festiwal Kolorów, czyli najbardziej kolorowy i radosny festiwal przed nami już w lipcu. Dajcie się ponieść magii barw!

To wydarzenie już 21 lipca 2018. Bulwary nad Wisłokiem – start o 16:00!

Najbardziej kolorowa impreza na świecie gotowa na 2018 rok! Po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast – w tym Rzeszowa – będą mieli okazję bawić się w tęczy Kolorów Holi. Kolejna edycja imprezy, jak co roku, zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic.

Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany, letni dzień. Wejście na wydarzenie niezmiennie jest DARMOWE!

FESTIWAL KOLORÓW to:

  • niezliczona ilość kolorów
  • oryginalne proszki Holi najwyższej jakości, które da się sprać
  • najlepsi DJ’e
  • popularni artyści, których sami wybierzecie
  • smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków!
  • pozytywna atmosfera i radość życia

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi gigantyczne balony, darmowe Maoamki, żółte okulary i konkursy z nagrodami.

Nieważne ile masz lat oraz jakiej muzyki słuchasz, ważne żebyś potrafił się uśmiechać i chciał spędzać czas w gronie zwariowanych osób!

Bieżące informacje na temat wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora: http://festiwalkolorow.pl/wydarzenie/obczaj/t/festiwal-kolorow-w-rzeszowie-2/id/68#show oraz na FB: https://www.facebook.com/events/1978579485800358/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o