Dwa finały Metamorfoz z Kinem Kobiet w rzeszowskich kinach! [KONKURS]

III edycja projektu „Metamorfozy z Kinem Kobiet” powoli dobiega końca. Jak zmieniły się uczestniczki programu, dowiemy się już 13 i 16 czerwca w czasie dwóch finałów w w kinach Helios w Galerii Rzeszów oraz przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

PROJEKT GALERII RZESZÓW – 13.06, godz. 18:30

Motywem wieczoru będą wianki z polnych kwiatów. Piękne, kolorowe i przez Was uwite. Tradycyjnie już na sali odbędzie się dużo konkursów, a filmowo kino zaprasza na seans: „Dzień Matki” – gwiazdorska obsada w pogodnej i dowcipnej komedii o wyjątkowym dniu, w którym każdy z nas czuje się dzieckiem.

Przed pokazem i filmem Panie będą mogły skorzystać z porad i usług partnerów, którzy od godz. 18:00 będą czekać na Panie w holu kina.

  • Super – Pharm zaprosi do konsultantek Vichy, które będą przeprowadzały badania stanu skóry
  • Grand Kebab przygotuje pyszne przekąski
  • Tupperware przedstawi nowoczesne akcesoria kuchenne.
  • Avon zaprezentuje nowinki kosmetyczne dla całej rodziny.
  • Centrum Podologiczne® Piotr Bielawski opowie o profilaktyce schorzeń stóp
  • Sylveco – kosmetyki naturalne, opowie o wspaniałych właściwościach natury, które zamknęła w swoich kosmetykach.
  • Bio – Derma zaprezentuje komputerową analiza skóry Nati

PROJEKT PRZY AL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 14 – 16.06, godz. 18:30

Od 1 kwietnia finalistki trenują pod czujnym okiem trenerów personalnych z Fitness Clubu Calypso oraz stosują dietę przygotowaną przez dietetyka Ewelinę Tabaczar z Gabinetu Dietetycznego Dietifit. Razem zrzuciły już ponad 30 kg! Skorzystały również z zabiegów medycyny estetycznej wykonanych w Szpitalu Specjalistycznym ProFamilia. Po dwóch miesiącach intensywnej pracy finalistki czeka jeszcze większa przemiana za sprawą fryzjerów, makijażystów i stylistów.

Całość metamorfozy zostanie zwieńczona pamiątkową sesją zdjęciową w Atelier Fotografii LIRYKA. Hotel SPA Blue Diamond ufundował nagrodę główną w postaci pakietu weekendowego dla Pani, która przejdzie największą metamorfozę. Tutaj także odbędzie się pokaz filmu „Dzień Matki”. Na całe wydarzenie zapraszamy wszystkie panie!


KONKURS!

Zadanie jest proste:

wymień przynajmniej trzy projekty specjalne realizowane przez sieć kin Helios.

Swoją odpowiedź wraz z podpisem, prześlij na adres mailowy: redakcja@mlodzi.rzeszow.pl 

Jeśli będziesz najlepszy – czeka Cię nagroda!

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na finał „Metamorfozy z Kinem Kobiet”: po jednym od kina Helios w Galerii Rzeszów oraz przy al. Powstańców Warszawy 14.