GameMAG #6 – Testy czas zacząć

Jak w każdy wtorek, tak też i w tym zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka programu GameMAG. Co tydzień zbieramy dla Was informacje ze świata elektronicznej rozrywki, a późnej w formie małej pigułki prezentujemy w przystępny sposób. Ostatni tydzień zaoferował nam sporo informacji o planowanych beta testach gier, których premiera zbliża się wielkimi krokami.

Aktualny odcinek programu znajduje się poniżej.

Przez ostatnie siedem dni sporo się działo. W wielkim skrócie:

  • Została zapowiedziana jesienna i zimowo-noworoczna wyprzedaż na Steamie.
  • Po ostatniej aktualizacji gry Forza Motosport 6 na XBOX ONE uległ zmianie model finansowy rozgrywki. Zostały wprowadzone mikropłatności, które umożliwiają zakup ulepszeń do samochodów i nowych pojazdów.
  • Dowiedzieliśmy się o planach uruchomienia beta-testów gry na konsolę PlayStation 4, która jest już dobrze znana posiadaczom komputerów PC. Mowa tutaj o World of Tanks. Potrwa ona tylko trzy dni, a rozpocznie się 4 grudnia.
  • Jak mowa o beta-testach, to warto wspomnieć też o grze Rainbow Six: Siege. Otwarte beta-testy ruszają już jutro (25 listopada) i będą trwały do 29 listopada. Testy graczy zakończą się na równo dwa dni przed oficjalną premierą gry.
  • Hard West – w dniu premiery został udostępniony oficjalny zwiastun gry. Produkcja ta porównywana do serii gier XCOM opiera się o system turowy. Przeniesienie świata na Dziki Zachód dodaje dodatkowych emocji.
  • Ostatnim tematem poruszanym w naszym podsumowaniu tygodnia jest gra Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Premiera gry, która wstępnie została ustalona na 23 lutego 2016 roku została przesunięta o równe pół roku. Gracze z tego powodu będą musieli czekać na swoje egzemplarze do 23 sierpnia. Twórcy nie kryją się z tłumaczeniami i mówią wprost, że ich gra ma być dobra, lecz na chwilę obecną taka nie jest. Wymaga drobnych poprawek i przez pół roku mają one zostać naniesione.

Program powstaje przy współpracy z radiem akademickim – radioeter.fm, gdzie o 19:45 w każdy wtorek możecie go posłuchać przed oficjalną premierą odcinka na naszej stronie .

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRzeszowska platforma dobrych pomysłów
Następny artykułWygrać aby przegrać
Konrad Bosak
Obecnie skończyłem studia na dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Planuję podjąć naukę na studiach uzupełniających. Interesuję się szeroko rozumianym pożarnictwem i wschodnimi sztukami walki. Prywatnie bawię się grafiką komputerową i web designem. Wolne chwile poświęcam na granie w gry i pisanie.