Lekka opowieść o stracie i miłości: “Nie ma mowy!” w Heliosie!

Już w poniedziałek 10.10 Kino Konesera zaprasza na niebanalną opowieść o kobiecie, która po stracie męża, żałobę przeżywa w wyjątkowy sposób. Nie ma mowy! to dramat, humor, odrobina romansu i dobrej muzyki.

Hanna (Rebecca Hall) po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, próbuje napisać jego biografię. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się jednak Andrew (Jason Sudeikis) – nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje w teorii dzieli wszystko. Czy uda im się dokończyć pisanie biografii zmarłego muzyka? A może dadzą ponieść się emocjom i zaczną pisać własną historię?

Tego wszystkiego dowiedzieć możecie się już w poniedziałek 10 października o godz. 19.30 w Kinie Konesera w Heliosie przy ul. Powstańców Warszawy 14 w Rzeszowie!

Nie ma mowy! nie jest kolejną historią o dramacie małżonka po stracie ukochanego. Nie ma tutaj także przesadnej czułości głównych bohaterów. Jest to film, w który możemy uwierzyć i naprawdę dać sobie odpocząć przy kinowym seansie.