Letnie ogródki na rzeszowskim Rynku tuż, tuż!

Miejska Administracji Targowisk i Parkingów (MATiP) w Rzeszowie ogłosiła rozpoczęcie procedur przetargowych na wynajęcie placu na letnie ogródki, które od lat licznie są odwiedzane przez mieszkańców Rzeszowa.

Na rok 2016 zaplanowano na Rynku 33 ogródki letnie. Aby je postawić, trzeba wygrać aukcje przetargową. Jeden metr kwadratowy powierzchni będzie kosztował złotówkę. jest to kwota o pięć groszy więcej niż w zeszłym roku.

Ponadto urzędnicy zadbają o to, aby na rynku nie było przesadnie kolorowo. Na wzór poprzednich lat parasole będą w kolorze ecru. Wśród wymogów MATiP znalazła się również odległość 20 metrów ogródków od lokali na Rynku.

Sezon ogródkowy rozpocznie się 10 kwietnia. W dzień ten rozpocznie się rozkładanie pierwszych parasoli. Ogródki  będą stały do połowy października. Jednakże w przypadku, gdy pogoda będzie dopisywała okres ten zostanie przedłużony do połowy listopada.

Drodzy mieszkańcy! Miejmy nadzieję, że tego lata słońce obdarzy Nas sporą ilością ciepła i pozwoli spędzić dużo czasu na rzeszowskim Rynku pod parasolami!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrezydent Rzeszowa Człowiekiem Roku 2015!
Następny artykułOjcowska odsłona Kina Konesera!
Konrad Nanaszko
Miły, uprzejmy, Otwarty na ludzi , radosny, dowcipny student WSPiA. Moje doświadczenie redaktorskie jest na poziomie 0. Ale jestem tutaj po to żeby się nauczyć i pokazać, że każdy może - wystarczą chęci :)