Muzotygodnik: Mela Koteluk zaśpiewa na Juwenaliach!

Wielki Koncert Finałowy Rzeszowskich Juwenaliów 2016 będzie rozkoszą dla ludzi o różnych gustach muzycznych. W ostatni dzień na Scenie Głównej zamelduje się między innymi Mela Koteluk!

Wszyscy, którzy pasjonują się twórczością wokalistki, będą mogli podziwiać jej kunszt w sobotni majowy wieczór na Scenie Głównej Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Artystka z pewnością zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu Migracje.

oficjalna strona artystki
foto: oficjalna strona Artystki

Najnowsza płyta to zbiór muzyki o nieprzewidywalnym i oryginalnym brzmieniu. Domeną Meli jest komponowanie piosenek z tekstami wyłącznie w języku polskim. Środki wykonawcze w zasadzie pozwalają słuchaczowi bez problemów skojarzyć tę subtelną muzykę z nazwiskiem młodej polskiej piosenkarki. Wszystko to za sprawą łączenia w jednym projekcie wyróżniających się partii klasycznych instrumentów. W Migracjach prym wiodą partie wiolonczeli i innych klasycznych instrumentów dętych wraz z syntetycznym brzmieniem pasjonującego hang drumu.

Zapraszamy do wysłuchania utworu, który promował wydanie albumu:

Mela Koteluk na pewno zaprezentuje także swoje największe hity zarejestrowane na wcześniejszych krążkach.


Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty koncertowej Juwenaliów Rzeszowskich. Oficjalny plakat z programem koncertów przedstawiliśmy tutaj.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo nie Nowy Jork – to most w Rzeszowie! (FILM)
Następny artykułJubileusz 5-lecia Studia Aktorskiego Melpomena!
Patryk Rak
Miłośnik muzyki, choć woli grać na biało-czarnych klawiszach, niż słuchać. Zwolennik sportu, choć woli kibicować, niż grać. Dziennikarstwa muzycznego uczył się na studiach w Lublinie, a teraz się cieszy, że może rozwijać się w swoim mieście !