Muzotygodnik: Poparzeni zagrają w Millenium Hall!

27 maja na inaugurację Rodzinnych Dni Dziecka wystąpi zespół, który zyskał sławę dzięki takim hitom, jak “Kawałek do tańca”, czy “Byłaś dla mnie wszystkim”.

Poparzeni Kawą Trzy rozpoczęli działalność w 2005 roku, ale debiutancki album Musculus Cremaster ukazał się dopiero sześć lat później. Na płycie zespołu tworzącego w klimatach pop, rock, ska ukazał się m.in. Kawałek do tańca. W grudniu 2013 roku miała miejsce premiera drugiej płyty Wezmę Cię. Oprócz singla o tym samym tytule wielkim uznaniem cieszy się otwierająca krążek piosenka Byłaś dla mnie wszystkim.

poparzeni.pl
poparzeni.pl

Teksty piosenek napisał Rafał Bryndal – wywodzący się z muzycznej rodziny dziennikarz radiowy i telewizyjny, zaś skład zespołu tworzą dziennikarze: Roman Osica (wokal, saksofon), Krzysztof Zasada (gitara, wokal), Marian Hilla (saksofon tenorowy, wokal), Wojciech Jagielski (perkusja), Mariusz Gierszewski (gitara basowa), Krzysztof Tomaszewski (trąbka) oraz Jacek Kret (puzon).

W ubiegłym roku wielką popularność zdobył utwór Okrutna, zła i podła, do którego artyści jako pierwsi w Polsce stworzyli teledysk w formacie 360 VR. Kto ma ochotę spędzić trzy minuty na planie nagrania?

Kolejna okazja do przebywania z Poparzonymi już 27 maja na Skwerze Millenium Hall! Z pewnością Wezmą Cię niejednym Kawałkiem do Tańca już od 19:00!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKultURalia: Gotuj z Dietetykiem! [FOTO]
Następny artykułVI Rzeszowskie Święto Transplantacji
Patryk Rak
Miłośnik muzyki, choć woli grać na biało-czarnych klawiszach, niż słuchać. Zwolennik sportu, choć woli kibicować, niż grać. Dziennikarstwa muzycznego uczył się na studiach w Lublinie, a teraz się cieszy, że może rozwijać się w swoim mieście !