Targi Budownictwa w Rzeszowie już w ten weekend!

Targi Budownictwa, Wyposażenie Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targi Nieruchomości jako jedno wydarzenie już 8-10 kwietnia w Rzeszowie na Hali Podpromie.

Największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa i towarzyszące im wydarzenia, to prawdziwa gratka dla każdego zapaleńca budowlanego i osoby planującej remont domu, urządzenie ogrodu lub kupno mieszkania. W tym roku, niemal na 10 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie, swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców. Producenci oraz dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych czy instalacyjnych, a także pracownie krajobrazu czy deweloperzy pokażą najlepszą stronę swoich działalności.

Targi Budownictwa to także Podkarpackie Targi Nieruchomości, gdzie swoją ofertę prezentować będą firmy i instytucje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego oraz firmy kredytujące zakup nieruchomości.

Trzeci już raz podczas targów odbędzie się Festiwal Ogrodów, podczas którego przedstawione zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów oraz giełda ogrodnictwa, gdzie każdy będzie miał możliwość zakupienia roślin w promocyjnych cenach.

Po raz drugi zostanie uruchomiona Strefa Porad Architekta, gdzie w jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania niemal wszystkiego, którzy będą służyć bezpłatną pomocą i doradztwem dla każdego zwiedzającego.

O godzinie 12:00 pierwszego dnia targów będzie miała miejsce konferencja dotycząca energooszczędności i instalacji odnawialnych źródeł energii w budownictwie, która odbędzie się na sali konferencyjnej. W drugim dniu targów, tj. 9 kwietnia, na sali konferencyjnej odbędzie się będzie miał miejsce szereg warsztatów dotyczących budownictwa i architektury, o których dowiedzieć się można z plakatu poniżej.

konferencje targi

Podczas targów, tradycyjnie dla Wystawców, zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach.

Dla zwiedzających, targi otwarte będą w dniach 8 i 9 kwietnia w godz. 10:00 – 18:00, oraz 10 kwietnia w godz. 10:00 – 17:00. Bilet wstępu w cenie jedynie 5 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

Aby sprawdzić listę wystawców wystarczy odwiedzić stronę organizatora TUTAJ. Plan stoisk natomiast umieszczony jest TUTAJ. Więcej informacji i szczegółów odnośnie tegorocznych Targów Budownictwa znaleźć można na www.targirzeszowskie.pl.