Targi Kariera IT kolejny raz w Rzeszowie!

Druga edycja Kariery IT, odbędzie się w tym roku 26 listopada (sobota) w Hotelu Rzeszów. Dla wszystkich zainteresowanych udział jest całkowicie bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia.

Targi Kariera IT, to spotkanie kierowane do ludzi, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą IT. Programiści, specjaliści IT, testerzy oraz studenci kierunków informatycznych z pewnością nie będą się nudzić podczas tego wydarzenia. Uczestnicy zapewniają, że podczas części merytorycznej prowadzonej przez ekspertów z branży IT, każdy uczestnik poszerzy swoją wiedzę i podwyższy kompetencje.

Dla uczestników przygotowano także takie atrakcje, jak pokazy nowinek technologicznych (druk 3D, drony, roboty, Google Vision), konkursy z nagrodami oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.

Głównym sponsorem tej edycji została firma Symphony Solutions. Swoje oferty pracy i aktualnie prowadzone projekty zaprezentuje kilka firm: G2A, JCommerce, Accenture, PGS Software, IT Kontrakt, Lubelska Wyżyna IT, Cyclad, ZF TRW, BCC, Atos.

Spis Wystawców, opisy prelekcji i inne szczegóły:
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-26-11-2016/

Formularz darmowej rejestracji:
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-26-11-2016/#register