Uczelnia #EduProject – max. praktyki, min. teorii!

Uczelnia #eduPROJECT została stworzona przez firmę Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG – firmę, która na co dzień współpracuje z Biurem Patentowym INICJATOR w Rzeszowie.

Jak mówią Twórcy: posiadamy niestandardowe techniki nauczania, które wg nas powinny być stosowane w szkołach publicznych i przede wszystkim na studiach:

  • Stawiamy na PRAKTYKĘ: zapewniamy ponad 81% praktyki i mniej niż 19% teorii.
  • Chcemy, abyś oprócz certyfikatu z kursu – mógł umieścić w swoim CV informację o realizacji danego projektu.
  • Zgodnie z technikami skutecznego nauczania przekazujemy wiedzę pobudzając jak najwięcej zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, węch.
  • Specjalistyczne szkolenia prowadzone na LUZIE – bez żadnego stresu.
  • Każdego studenta zachęcamy do poznania technik dotyczących skutecznej i szybkiej nauki – w tym bardzo prostych trików zwiększających szybkość czytania!
  • Pozwalamy popełniać błędy – nawet, jeśli miałoby to tragiczne skutki dla projektu – według nas jest to NAJSKUTECZNIEJSZA technika zdobywania wiedzy – tak robili i robią najwięksi naukowcy, którzy odkrywali nowe zjawiska. Poza tym wierzymy, że dzięki temu nie popełnisz już podobnej pomyłki!

Mamy swój informatyczny system motywacyjno-edukacyjny – opracowany dzięki szczegółowym analizom nowych i najskuteczniejszych technik motywacyjnych stosowanych w największych korporacjach

Nie mamy ocen tylko Punkty i Poziomy Wiedzy (za nowy poziom dostajesz gwarantowaną nagrodę zgodnie z naszą tabelą doświadczenia) oraz Sztabki Złota.

Nie będzie też zadań domowych, ale specjalne MISJE publikowane na facebooku – w grupie stworzonej dla studentów #eduPROJECT, za które możesz zdobyć: Punkty Wiedzy, Sztabki Złota i inne nagrody rzeczowe!

Jeśli się wyróżnisz i uzyskasz wysoki Poziom Wiedzy – GWARANTUJEMY Ci, że albo MY – jako CSTNG.pl – zaproponujemy Ci współprace, bądź POLECIMY CIĘ w pierwszej kolejności zaprzyjaźnionej firmie – potencjalnemu pracodawcy!

Zapraszamy na: www.facebook.com/eduprojectcompl oraz na stronę: www.eduproject.com.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o