Weekendowy zawrót głowy – wieczorne szaleństwa!

Kolejny weekend w kwietniu, zdecydowanie należy do imprezowych eventów. Jak co tydzień, czekają nas imprezy, na których nie może Was zabraknąć. W ten weekend dla każdego coś dobrego!

Piątek – weekendu początek. Wiedzą o tym wszyscy, którzy regularnie odwiedzają co piątek Pewex Pub. Organizatorzy zapraszają na odpoczynek po ciężkim tygodniu już od 10:00! W sobotę zaś w Pewex Pub czeka nas wielka imprezowa kumulacja, gdzie zapraszają każdego na piwko, ewentualnie siedem. Wielkie imprezowanie zakończy się o 4 rano! W niedziele zaś czeka Nas “Dancing Disco ponad wszystko” o godzinie 20:00.

Cykliczne imprezy z muzyką DISCO oferują Grand Club i Kula.

“Uderzając” do klubu Kuli, imprezowicze będą mogli stworzyć własną choreografię, zarówno do najnowszych hitów sceny muzycznej, jak i nieco starszych – ale równie rytmicznych.  Dla osób zapalonych grą w kręgle, między godziną 23:00 a 24:00, organizatorzy przewidzieli rabat na kolejną godzinę gry 50%. Hipnozę muzyką w piątek poprowadzi DJ Mathew. W sobotę Kula czeka na miłośników pizzy! Oprócz, rzecz jasna, dobrej imprezy organizatorzy zapewnili bonus w postaci rabatu 50% na pizzę w Da Grasso do każdej godziny gry w kręgle lub zakupionego dyskontu. Atmosferę sobotniej nocy umili DJ Atomix.

Kula_FestivalDaGrasso_640x930

W Grand Club, cały weekend równie emocjonujący. Rozpoczynając w piątek znajdziemy się w rytmach POP oraz Disco. Zabawa w doborowym towarzystwie i muzyce, która nie pozwoli Wam usiedzieć na miejscu gwarantuje idealnie rozpoczęty weekend. W sobotę czeka nas kolejny odcinek cyklicznych imprez pod przykrywką “Import”, a także “Resident Night”. Od godziny 18:00 zagrają dla Was Marek Krupa wraz z Moondek’iem oraz Gregg’iem. Decydując się na Grand Club radzimy – nastawcie się na doskonałą zabawę oraz moc wrażeń! Klimat muzyczny idealny do sobotniego wieczoru – RNB, POP, House.

11333

Start w obydwu miejscach o godzinie 20:00!

Początek weekendu w Pub Underground to DJ Warren z muzyką od roots balkan, klezmer, gypsy stepu, aż po jamaican happy reggae, dancehall, dub step i worldbeat. Będzie się działo od 21:00! Każdy, kto widzi siebie w tych rytmach powinien “zahaczyć” w weekendowym szaleństwie o ten klub. Start o godzinie 21:00!

Również  w piątek o 21:00 impreza rozpocznie się w  klubie LUKR, gdzie specjalnie dla Was zaśpiewa Ania Dąbrowska! Będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty “Dla naiwnych marzycieli”, ale również jej największe przeboje z lat wcześniejszych. Płytę promuje singiel „W Głowie”. W sobotę LUKR przygotował dla Was “Frost Party“, proponując przy tym specjalne trunki, w specjalnych cenach.  Za sterami konsoli będzie DJ Bąbel, który poprowadzi Was w rytmie szalonych tańców.

W klubie “Pod Palmą” sobotnie Ladies Party Night będzie równie emocjonalne! Tego wieczoru każdy, kto przybędzie zazna klimat dla siebie. “Mix of styles music” pozwoli uczestnikom na zabawę w klimatach, jakie lubią. W niedzielę zaś DJ Tommy zaprasza wszystkich na dancing’owy after party w klubie Pod Palmą od godziny 20:00!

Przy tak szalonym weekendzie, pełnym niezwykłych imprez z pewnością każdy znajdzie miejsce i klimat dla siebie. Przygotujcie się na wielkie emocje.