WSIiZ gratuluje zdanej matury – przyłączamy się!

Niemal 80% tegorocznych maturzystów może cieszyć się ze zdanej matury. Na Podkarpaciu w 6 szkołach zdali wszyscy absolwenci. Uczelnie wyższe już zacierają ręce a WSIiZ gratulacjami zachęca do odwiedzenia tej właśnie placówki.

II LO w Rzeszowie, Liceum Sióstr Prezentek, XII LO i Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia – to w tych czterech szkołach w Rzeszowie maturę zdało 100% uczniów. Tradycyjnie, najlepiej maturę napisali uczniowie liceów ogólnokształcących (90%), nieco gorzej poszło absolwentom techników (70%) i abiturientom z liceów profilowanych (46%). Ogólnie, matury w naszym regionie nie zdało 18% uczniów, a to wynik o jeden procent lepszy niż w ubiegłym roku.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania postanowiła pogratulować wszystkim szczęśliwym maturzystom, tworząc krótki film. To także kolejny z oryginalnych sposobów uczelni na pozyskanie nowych, zdolnych studentów.

A my już dzisiaj pragniemy wszystkim maturzystom pogratulować. Życzymy Wam samych dobrych wyborów i zadowolenia z kolejnej wielkiej przygody, jaka wielu z Was czeka – obyście będąc studentami, potrafili także studiować ;)

Zapraszamy także do Nas odważnych, utalentowanych i młodych duchem pasjonatów dziennikarstwa. Szczegóły: www.mlodzi.rzeszow.pl/rekrutacja